H O S T B A C

İletişim

0850 840 5766

[email protected]

Web Dizayn

İhtiyaciniz olan Web Dizaynsitesine HostBac ile sahip olun domain hosting web site tasarımı için doğru adres .

not foundWeb Dizayn

Tüm Ürün Özelliklerimiz Web Dizayn 1

₺1500

Satın Al
Web Dizayn 2

₺2500

Satın Al
Web Dizayn 3

₺3500

Satın Al
Hosting
CPanel
Dedicated Hosting
Web Alanı 5GB Limitsiz Limitsiz
Aylık Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E posta Hesabı 500 Adet Limitsiz Limitsiz
Web Tasarım
İçerik Yönetimi
Seo Desteği
Sosyal Medya Desteği
Yedekleme Hizmeti
Cloudflare Desteği
not found

İhtiyacınıza en uygun Web Dizayn

Kurumsal olarak 2009 yılından bu zamana kadar profesyonel IT çözümlerimizi sizlere sunmaktayız

not found
Yüksek kullanılabilirlik

Her geçen gün kullanılabilirliğin ne kadar önemli olduğu hakkında farkındayık gelişmektedir. HostBac olarak her zanan yanınızdayız

not found
Performanslı Hosting

HostBac olarak performanslı ve güvenli sistemlerimizle Web Dizaynsitenizin arkasındaki güç olmaya kararlıyız.

not found
Tasarımda Farklı Bakış Acısı

HostBac olarak Profesyonel ve farklı düşünce yapımız ile yaptığımız web siteriyle başarınıza başarı katınız

not found
Yenilikçi Tasarımlar

Dünyanın gelişimi ve değişimi devam etmektedir. HostBac ile tasarımda geleceğe adım atalım.

Yardıma ihtiyacım var?
Uzman Destek Ekibimiz yanınızda.

İhtiyacınız olan desteği vermek için her zaman yanınızdayız.

support team

Sıkça Sorulan Sorular SSS

Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sistem ve sistem alt yapısında tutulmasıdır. Profesyonel Hosting Hizmetimizle kesintsiniz bir deneyim elde edinebilirsiniz. .

Standart hosting hizmetinde sunucunun sistem kaynakları olan işlemci, rem herkes paylaşımlıdır Paylasımsız Hosting Server sistem kaynakları size özeldir.

Paylasımsız Hosting ürünlerimiz E-Posta hizmeti içermektedir spam testlerinde 10/10 puanımız ile HostBac rakipsiz projesyonel E-Posta hizmeti sunmaktadır .

Alan adı (Domain) bir web sitesinin internetteki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir internet kullanıcısı web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting Alan adı (Domain) ne giriş yaptığınızda yayınlanmak istenen sayfaların, internet kullanıcıları tarafından erişilebilecek bir sistemdir.

Evet sitemizden destek talebi açarak yüksek pakete geçmek istediğinizi belirtirseniz , destek yetkilileri sizinle ilgilenip gerekli bilgiler verildikten sonra siparişinizi verebilirsiniz.

Hosting hizmetimizde birden fazla barındırma yapmak için Bayi hosting hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir . Bayi hosting ürünlerimizde birçok avantajlı barıdırma seçenekleri sizleri bekliyor.

Hosting hizmetlerimizde Let's Encrypt ile ücretsiz SSL Sertifikası alabilirsiniz .

Siz ürününüzü seçin HostBac uzman destek ekibimizle web sitenizi ücretsiz bir şekilde taşıyalım.

Wordpress hosting, wordpress ile internet sitesi açmak isteyen kişilerin sitelerini, site verilerini barındırdıkları hostinglere verilen isimdir. Genellikle wordpress hostingler wordpress yazılımı için özel olarak optimizasyonu sağlanan hostinglerdir..

Wordpress Hosting hizmetimizde birden fazla barındırma yapmak için Bayi hosting hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir . Bayi hosting ürünlerimizde birçok avantajlı barıdırma seçenekleri sizleri bekliyor.

Wordpress Hosting hizmetlerimizde Let's Encrypt ile ücretsiz SSL Sertifikası alabilirsiniz .

Virtual private server vds, fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakları en verimli şekilde kullanmasını sağlayan yapıdır. Her VPS birbirinden bağımsız ve adanmış bir sunucu gibi çalışır..

VDS inize dakikalar içinde Linux - FreeBDS - Windows işletim sistemlerini kulmanızı sağlayan ve restart vb. gibi işlemleri kendinizin yapabileceği bir sistemdir .

Dedicated server sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Shared hostingde çok sayıda web sitesi aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder.