H O S T B A C
not found

Virtual Dedicated Server

VDS Server

VDS Server Başlayan Fiyatlarla: ₺24.99/Ay

  • Türkiye Lokasyon NVMe SSD Diskli VDS Server
  • Performanslı sunucularımız ve alanında uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız
not found
not found not found

VDS Server

BASİC VDS ADVANCED VDS ELEGANCE VDS EXCLUSİVE VDS ROFESSİONAL VDS BUSİNESS VDS
not found
Dedicated CPU
1 Adet Core 2 Adet Core 4 Adet Core 6 Adet Core 8 Adet Core 10 Adet Core
not found
Dedicated RAM
2GB 4GB 6GB 8GB 10GB 12GB
not found
NVMe SSD Disk
30GB 40GB 50GB 60GB 70GB 80GB
not found
İşletim Sistemi
Linux FreeBSD Windows Linux FreeBSD Windows Linux FreeBSD Windows Linux FreeBSD Windows Linux FreeBSD Windows Linux FreeBSD Windows

₺24.99/Ay

₺44.99/Ay

₺64.99/Ay

$84.99/Ay

$109.99/Ay

$129.99/Ay

Satın Al

VDS Server Hizmeti

En iyi VDS Server hizmetini sunmaya çalışıyoruz

not found


Herkese Uygun Hosting Çözümleriniz

icon icon

Hosting

CloudLinux ve CentOS işletim sistemleri üzeride en çok tercih edilen kontrol paneli CPanel & CWP Panel ile hizmet vermekteyiz.

Başlayan Fiyatlarla: ₺4.99/Ay
icon

WordPress Hosting

%100 Wordpress uyumlu Cloudlinux, Litespeed ve NVMe SSD diskli sunucularımızda Wordpress hosting paketlerimiz ile siteleriniz uçuşa hazır!.

Başlayan Fiyatlarla:: ₺3/Ay
icon

VDS Server

Her ihtiyacınıza uygun VDS paketlerimizden birini seçerek işinize başlayabilirsiniz uzman destek ekibimizle her ihtiyacızda yanınızdayız.

Başlayan Fiyatlarla: $24.99/Ay
icon

Bayi Hosting

Sahip olduğunuz depolama alanı ve bant genişliğinde birden fazla web sitesi barındırabileceğiniz hosting türüdür.

Başlayan Fiyatlarla: ₺26.04/Ay
icon

Oyun Sunucuları

You can't underrate the power of our excellent web hosting support team they are the The and are on hand to quickly.

Başlayan Fiyatlarla: ₺40/Ay
icon

Dedicated Server

Sadece bir müşteri için ayrılmış serverdir VDS Server aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder.

Başlayan Fiyatlarla: ₺xxx.xx/Ay

Yardıma ihtiyacım var?
Uzman Destek Ekibimiz yanınızda.

İhtiyacınız olan desteği vermek için her zaman yanınızdayız.

support team

Sıkça Sorulan Sorular SSS

Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sistem ve sistem alt yapısında tutulmasıdır. Profesyonel Hosting Hizmetimizle kesintsiniz bir deneyim elde edinebilirsiniz. .

Standart hosting hizmetinde sunucunun sistem kaynakları olan işlemci, rem herkes paylaşımlıdır Paylasımsız Hosting Server sistem kaynakları size özeldir.

Paylasımsız Hosting ürünlerimiz E-Posta hizmeti içermektedir spam testlerinde 10/10 puanımız ile HostBac rakipsiz projesyonel E-Posta hizmeti sunmaktadır .

Alan adı (Domain) bir web sitesinin internetteki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir internet kullanıcısı web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting Alan adı (Domain) ne giriş yaptığınızda yayınlanmak istenen sayfaların, internet kullanıcıları tarafından erişilebilecek bir sistemdir.

Evet sitemizden destek talebi açarak yüksek pakete geçmek istediğinizi belirtirseniz , destek yetkilileri sizinle ilgilenip gerekli bilgiler verildikten sonra siparişinizi verebilirsiniz.

Hosting hizmetimizde birden fazla barındırma yapmak için Bayi hosting hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir . Bayi hosting ürünlerimizde birçok avantajlı barıdırma seçenekleri sizleri bekliyor.

Hosting hizmetlerimizde Let's Encrypt ile ücretsiz SSL Sertifikası alabilirsiniz .

Siz ürününüzü seçin HostBac uzman destek ekibimizle web sitenizi ücretsiz bir şekilde taşıyalım.

Wordpress hosting, wordpress ile internet sitesi açmak isteyen kişilerin sitelerini, site verilerini barındırdıkları hostinglere verilen isimdir. Genellikle wordpress hostingler wordpress yazılımı için özel olarak optimizasyonu sağlanan hostinglerdir..

Wordpress Hosting hizmetimizde birden fazla barındırma yapmak için Bayi hosting hizmetimizden yararlanmanız gerekmektedir . Bayi hosting ürünlerimizde birçok avantajlı barıdırma seçenekleri sizleri bekliyor.

Wordpress Hosting hizmetlerimizde Let's Encrypt ile ücretsiz SSL Sertifikası alabilirsiniz .

Virtual private server vds, fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakları en verimli şekilde kullanmasını sağlayan yapıdır. Her VPS birbirinden bağımsız ve adanmış bir sunucu gibi çalışır..

VDS inize dakikalar içinde Linux - FreeBDS - Windows işletim sistemlerini kulmanızı sağlayan ve restart vb. gibi işlemleri kendinizin yapabileceği bir sistemdir .

Dedicated server sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Shared hostingde çok sayıda web sitesi aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder.